plavání + bruslení

Plavání 2020/2021 zahájení výcviku

Plavecký výcvik 1., 2., 3. a 5. ročníku ZŠ Tlustice bude zahájen ve čtvrtek 8. 10. 2020. Rozsah výcviku: 10x 2 hodiny (8.10. - 17. 12. 2020). Odjezd od školy v 8:00 hod./ příjezd do 10:30 hod. ( po příjezdu bude následovat výuka dle rozvrhu).  Po dobu výcviku bude následující změna rozvrhu - místo hodin TV dle rozvrhu jednotlivých tříd bude zařazena výuka předmětů první a druhé vyučovací hodiny dle čtvrtečního rozvrhu . S sebou: plavky, ručník, rouška, mýdlo, hřeben. Svačiny pro přihlášené žáky - zajistí ŠJ.

Cena: kurz 900,- Kč + doprava (na účet školy, kód platby 233) - datum úhrady bude upřesněn!

OPATŘENÍ

CESTA I VÝCVIK -  OBOJÍ ZAJIŠTĚNO  POUZE PRO ZŠ a MŠ TLUSTICE, ŽÁCI SE NEPOTKAJÍ S JINÝMI ÚČASTNÍKY VÝCVIKU!

Tyto informace jsou předběžné. O případných změnách (na základě nepříznivého vývoje situace s COVID 19, případných restr. nařízení) budete informováni formou webových stránek, inf.nástěnkou, zprávou v ŽK.