Úplata za MŠ

Úplata za měsíc červenec

Úplata za měsíc červenec činí 245 Kč (tuto úplatu hradí i děti, které v červenci do školky chodit nebudou, z důvodu otevřeného provozu), úplata za měsíc srpen se nehradí.

provoz-ms-o-prazdninach294440373.pdf 232.2 Kb

Vyúčtování úplaty (školkovného) za šk. rok 2023/2024

V příloze naleznete vyúčtování úplaty (školkovného) v excelové tabulce. Platby v tabulce jsou aktuální do 25.6.2024. Částky podbarvené červeně jsou do tohoto dne ještě neuhrazeny. Pokud jste tyto částky uhradili po tomto datumu (25.6.) už na červené kolonky neberte zřetel. Zelený řádek mají ti, kde je vše uhrazeno, žlutý řádek je ten, kde Vám budeme vracet peníze.
Přeplatky budou vráceny v měsíci červenci na Váš účet. V případě nedoplatků prosíme o jejich uhrazení do konce července. Pokud byste ve vyúčtování našli jakékoliv nesrovnalosti, neváhejte se obrátit na vedoucí MŠ.

uplata-ms-23-24.xlsx 20.8 Kb

Stanovení úplaty za předškolní vzdělávání v mateřské škole

ÚPLATA (školkovné) se platí předem na účet školy č: 51-4865650297/0100 a to měsíčně, čtvrtletně, pololetně, nebo celoročně.

Částka pro školní rok 2024–2025 zůstává stejná, tj. 600,-Kč/měsíc. Kód platby: 111

Do variabilního symbolu zadáte kód dítěte a bez mezery připojíte kód platby: např. dítě s kódem 108 bude mít vs. 108111. Na začátku školního roku jsou dětem přiděleny MŠ kódy dle rozdělení do tříd.

Děti, pro které je předškolní docházka povinná jsou od placení úplaty osvobozeni.

Úplata za MŠ se týká všech přihlášených dětí (s výjimkou předškoláků), za přijaté děti s nepravidelnou či nulovou docházkou se školkovné (úplata) platí v plné výši.

uplata-ms-tlustice-2024.pdf 753.6 Kb