Akce MŠ

Zbývající akce do konce školního roku 2018/2019

Dětem, které se zúčastnily akce Mobilní dopravní hřiště, dne 22.5.2015, bude z TF odečtena částka 150 Kč.

V pondělí 3.6.2019 proběhne v MŠ společné focení tříd. Cena - 40 Kč/ foto. Bližší informace - nástěnka v MŠ.

V úterý 4.6.2019 pojedou obě třídy MŠ na výlet do Zvířátkova. Do batůžku dětem dejte lahev s pitím a pláštěnku. Svačinu budou mít balenou z MŠ (kuchyně). Odjíždíme autobusem v 8:45 od školy. Přijedeme kolem 12 hodiny. Děti, které jdou po obědě domů si mužete vyzvednout od 12:30. Oblečte a obujte děti pohodlně, a tak, aby se mohly umazat. (popř. gumovky) Prosíme o nahlášení dětí, kterým bývá nevolno v autobuse.

Ve čtvrtek 20.6.2019 navštíví naši školu opět společnost PENTHEA o.s. s programem Mláďata. Akce, které se zúčastní se obě třídy MŠ, bude probíhat v areálu naší školy, v rámci dopoledního programu. Cena bude upřesněna dle aktuálního počtu zúčastněných a následně odečtena z TF.

V pátek 21.6.2019 Vás srdečně zveme na Zahradní slavnost, na které se rozloučíme s předškoláky a s páťáky. Začátek je v 16 hod.

Dnes je: 23.07.2019

Svátek slaví: Libor

VYÚČTOVÁNÍ TŘ. FONDU 2018 - 2019

PŘEPLATKY TF BUDOU ZASLÁNY ZÁKONNÝM ZÁSTUPCŮM ŽÁKŮ ZŠ NA JEJICH OSOBNÍ ÚČET. NEDOPLATKY ZASÍLEJTE NA ÚČET ŠKOLY (KÓD TF 222).  PŘEHLED VIZ. PŘÍLOHA VE SLOŽCE TŘÍDNÍ FOND ZŠ. DĚKUJEME.

Poděkování

Děkujeme Vám všem (i jménem Azylového domu sv. Josefa v Lochovicích), kteří jste se během školního roku 2018/2019 podíleli na dobrovolné sbírce oblečení, hraček a dalších potřebných věcí. Tím jste velmi pomohli matkám (otcům) a především jejich dětem v tísni.
Předání probíhalo (probíhá) průběžně.
Přejeme Vám hezké prázdniny a těšíme se na další spolupráci.

SANITÁRNÍ DEN - 10.5.2019

V pátek 10.května 2019 proběhne v ZŠ a MŠ Tlustice SANITÁRNÍ DEN. Z tohoto důvodu bude celá škola uzavřena.ZŠ a MŠ má z důvodu uzavření školy ředitelské volno. Děkujeme za pochopení.

KONTROLA ŠKOLNÍ JÍDELNY
Platby na účty školy
Akce školy
Platby a stravné
Vzhledem k opakovaným dotazům uveřejňujeme informace, jak získat přehled o platbách a stravném.
KONTROLA ŠKOLNÍ JÍDELNY
Organizace školního roku 2018/2019
Seznam žáků I. a II. třídy ZŠ ve šk. roce 2018/2019
Seznam dětí přijatých a nepřijatých od šk.r. 2019/2020 k předškolnímu vzdělávání
Zápis k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2019/2020

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme firmě TPL Czech s.r.o. se sídlem v Hořovicích

za sponzorský dar na mikulášskou nadílku pro děti a žáky naší školy.