Základní škola a Mateřská škola Tlustice

Akce MŠ

Pyžamový a ponožkový den

Akce pro žáky/ně ZŠ, děti MŠ, paní učitelky i zaměstnance

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
d-syndrom.pdf 389.5 Kb
pyzamovy-ponozkovy-den.pdf 404.5 Kb

Červen-"Jaká parna se v červnu dostaví, tak se i prosincové mraky postaví"

Červen si nejraději užíváme dováděním na zahradě a v přírodě.

 • Zahradní slavnost
 • Rozloučení s předškoláky

Květen- "Máj, vyženeme kozy v háj"

Měsíc lásky a také svátek všech maminek.

 • Den pro mou maminku
 • soutěže a hýčkání maminek

Duben- "Duben, ještě tam budem"

Sluníčko, probouzející se příroda, co nás čeká?

 • Čarodějnický rej s rodiči
 • Prima den se soutěžemi- rodiče v maskách vítáni

Březen- "Březen, za kamna vlezem"

V březnu se společně připravujeme na příchod jara a také velikonočních svátků.

 • Velikonoční tvoření s rodiči-
 • Milí rodiče, dne 20. 3. 2018. Vás srdečně zveme
 • na společné velikonoční tvoření. Společně vytvoříme pěknou velikonoční dekoraci, kterou si odnesete domů.

   

  Začneme v 15.30h. – 16h.- Tvoření bude probíhat na obou třídách, sourozenci se mohou rozhodnout, v jaké třídě budou tvořit (abychom jejich rodiče neuhoniliJ ).

   

  Moc se těšíme na milé setkání.


Únor- "Únor bílý, pole sílí."

Únor je měsícem masopustního veselí a u nás ve školce také měsícem, kdy si povídáme o profesích a povoláních. Co nás tedy čeká?

 • Masopustní veselí
 • rej masek, soutěže, legrace, tanec, povídání o tradicích.

 

 • Můj tatínek a jeho profese aneb každá práce je důležitá
 • pozvání tatínků k nám do školky (tatínkové mohou přijít mezi nás a představit své povolání, nebo nám připravit pár slov a třeba přiložit nějakou fotografii)
 • společné povídání o tatínkovi a jeho povolání

                                                  

Dnes je: 20.07.2018

Svátek slaví: Ilja

aktuality

Přeplatek třídního fondu MŠ
Přeplatek z třídního fondu bude vrácen rodičům dětí z MŠ na přelomu srpna a září 2018, po vyrovnání nedoplatků.
více
DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ
více
Výsledek konkurzního řízení a jmenování do funkce ředitele Základní školy a Mateřské školy Tlustice
více
Seznam dětí přijatých a nepřijatých od šk.r. 20182019 k předškolnímu vzdělávání
více
Seznam dětí přijatých od šk. roku 2018/2019 k zákl. vzdělávání
více
DŮLEŽITÉ INFORMACE ZE ŠJ
více
PLATBA STRAVNÉHO ŘÍJEN 2017
Jelikož není zatím udělaná uzávěrka za měsíc říjen a listopad z důvodu chybné evidence stravy a řešení reklamací, nebyla z Vašeho účtu stržena platba inkasem za měsíc říjen v daném období mezi 25.-30. listopadem. Jakmile bude uzávěrka hotová, předpoklad je příští týden, dostane paní účetní podklady pro inkaso. Pokud nebude možné inkaso z účtu strhnout, ať z důvodu nízkého zůstatku, nastavení v bance atd., budete vyzváni k úhradě stravného za měsíc říjen mimořádně platbou. Děkuji Pokorná (vedoucí školní jídelny)
více
Pozor změna objednávání!
Od 1.12.2017 pro všechny strávníky strava automaticky objednaná. Odhlášení a změny provádět pouze na stránkách www.strava.cz do 11 hodin předchozího pracovního dne.
více
změny ve ŠJ od 1.12.2017
Změny v ŠJ platné od 1.12.2017 jsou popsány ve ŠŘ ZŠ a ŠŘ MŠ. Zákonní zástupci byli s těmito změnami seznámeni na TS dne 13.11.2017.
více
Vánoční jarmark
den: 2.12.2017 čas: 14:00 - 16:00 místo: školní zahrada
více
STRAVOVÁNÍ - SENIOŘI
1. Přihláškou ke stravování se senior zavazuje platit a odebírat stravu každý pracovní den. 2. Odhlášení stravy je možné pouze vyplněním týdenního jídelníčku s jasným označením NE u konkrétního dne. Jídelní lístek je nutné označit jménem, příjmením, datem a podpisem. Podání vyplněného jídelního lístku je nutné doručit do rukou vedoucí školní jídelny, nejpozději do pátku 11 hod. předchozího týdne, na který je strava odhlašována. V případě nepřítomnosti vedoucí školní jídelny je možné předat odhlášení stravy do rukou vedoucí kuchařky. 3. Změnu lze provést pouze formulářem - změna objednávky, který je k dispozici u školní kuchyně nebo u vedoucí školní jídelny. Tento formulář je nutné odevzdat nejpozději do 11 hod. předchozího dne, kdy má být změna provedena, do rukou vedoucí školní jídelny. V případě nepřítomnosti vedoucí školní jídelny je možné předat odhlášení stravy do rukou vedoucí kuchařky. 4. Neodhlášený či neodebraný oběd propadá a není za něj náhrada. 5. Jídelní lístek na další týden bude k dispozici nejpozději vždy ve středu v 11 hod., bude uveřejněný na webových stránkách školy a na informační tabuli vedle školní kuchyně. Každý senior při výdeji stravy obdrží dva jídelní lístky. Jeden lístek je pro osobní potřebu a vyplnění druhého jídelního lístku slouží k odhlášení stravy na následující týden. 6. Termín odběru stravy do jídlonosičů je stanoven na 11:00-11:20 hod. Tento termín je nutné dodržovat 7. Rozvoz obědů od 11:10 hod. V případě nemoci správce školy, bude rozvoz obědů pro seniory od 12:30 hod. 8. Senior je povinen přinést vlastní jídlonosič v čistém, nepoškozeném stavu a dostatečném množství. 9. Strava v jídlonosičích je určena k okamžité spotřebě. 10. Cena obědů 55,- Kč. 11. Platba stravného bude probíhal v hotovosti do 15. kalendářního dne následujícího měsíce. 12. Z důvodu neplacení nebo nedodržování daných pravidel bude senior ze stravování vyloučen. 13. Při ukončení stravování je senior povinen se ze stavování odhlásit u vedoucí školní jídelny a vyrovnat všechny případné nedoplatky. vedoucí školní jídelny Jitka Pokorná tel. +420 608 815 819 pracovní doba 7:30-11:30 hod.
více
schůzka pro seniory dne 3.11.
Dne 3.11. 2017 proběhne informační schůzka ohledně stravování pro seniory. místo: ŠD čas: 3.11. 2017 v 10.45 h
více
Důležité
Vážení klienti, žádáme Vás, abyste si v měsíci listopadu stravu přihlásili/odhlásili. Prosím,abyste prováděli kontrolu objednávky stravy denně. Děkujeme za spolupráci, škola
více
změna jídelníčku
více

anketa