E-podatelna

E - podatelna

Základní škola a Mateřská škola Tlustice - podatelna

Adresa pro doručování dokumentů v analogové podobě a dokumentů v digitální podobě doručovaných na přenosných technických nosičích dat:

Tlustice 148
268 01 Hořovice

Elektronická adresa podatelny, adresa elektronické pošty:

zs.ms.tlustice@seznam.cz

Datová schránka:

Další možnosti elektronické komunikace:

webovým formulářem na této stránce

Úřední hodiny podatelny:

Pondělí: 7:00 - 16:00
Úterý: 7:00 - 12:30
Středa: 7:00 - 17:00
Čtvrtek: 7:00 - 14:00
Pátek: 7:00 - 14:00

Přehled datových formátů, ve kterých jsou přijímány dokumenty v digitální podobě, včetně jejich technických, popřípadě jiných parametrů:

Acrobat Reader (.pdf), obrazové přílohy (.jpg, .jpeg/jfif, .tif/tiff, .png, .mpeg-2, .mpeg-1, .gif), zvukové přílohy (.mp3, .mp2, .pcm, .wav), databázové přílohy (.xml), textové přílohy (.doc/docx/rtf, .txt, .xls).
Podatelna v žádném případě nepřijímá spustitelné soubory (*.com, *.exe, *.vbs, *.pif atd.)!

Přehled přenosných technických nosičů dat, na kterých jsou přijímány dokumenty v digitální podobě, včetně jejich technických parametrů:

Datové zprávy lze doručit na technických nosičích - CD, DVD, flash disk.

Způsob nakládání s datovými zprávami, u kterých byl zjištěn výskyt chybného datového formátu nebo počítačového programu, který je způsobilý přivodit škodu na informačním systému nebo na informacích zpracovávaných systémem:

Pokud datová zpráva obsahuje škodlivý kód, není považována za doručenou na podatelnu.
Elektronická podatelna provádí kontrolu, zda přijaté podání v elektronické podobě je čitelné, zda je podepsala osoba uvedená na kvalifikovaném certifikátu a zda je certifikát platný. Pokud je při této kontrole zjištěno, že toto podání má vady, postupuje se dále dle příslušných ustanovení správního řádu.

Důsledky doručení neúplného anebo poškozeného dokumentu, který není podáním nebo podnětem a nelze jej vyřídit podle jiného právního předpisu:

Pokud příjemce zjistí, že dokument doručený v analogové podobě je neúplný nebo nečitelný, a je schopna určit odesílatele tohoto dokumentu a kontaktní údaje odesílatele, vyrozumí odesílatele o zjištěné vadě dokumentu a stanoví další postup pro její odstranění.
Nepodaří-li se vadu doručeného dokumentu ve spolupráci s jeho odesílatelem odstranit, příjemce dokument dále nezpracovává. Není-li příjemce schopen určit odesílatele doručeného dokumentu, který je neúplný nebo nečitelný, a kontaktní údaje odesílatele, dokument dále nezpracovává.

Pro komunikaci s úřadem můžete využít také webový formulář:

Příloha ( soubor typu PDF, max 5MB)

Aktivně se snažíme zamezit zasílání SPAMu, který je zasílán do našich stránek. Proto prosíme, odpovězte jednou číslicí na následující otázku:

Černá, Červená, zelená, modrá, bíla a hnědá. Kolikátá je modrá?

Dnes je: 24.05.2019

Svátek slaví: Jana

Ve dnech 13. - 31. 5. 2019 bude ve ŠD vykonávat praxi studentka SPgŠ Beroun.

SANITÁRNÍ DEN - 10.5.2019

V pátek 10.května 2019 proběhne v ZŠ a MŠ Tlustice SANITÁRNÍ DEN. Z tohoto důvodu bude celá škola uzavřena.ZŠ a MŠ má z důvodu uzavření školy ředitelské volno. Děkujeme za pochopení.

KONTROLA ŠKOLNÍ JÍDELNY
Platby na účty školy
Akce školy
Platby a stravné
Vzhledem k opakovaným dotazům uveřejňujeme informace, jak získat přehled o platbách a stravném.
KONTROLA ŠKOLNÍ JÍDELNY
Organizace školního roku 2018/2019
Seznam žáků I. a II. třídy ZŠ ve šk. roce 2018/2019
Seznam dětí přijatých a nepřijatých od šk.r. 2019/2020 k předškolnímu vzdělávání
Zápis k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2019/2020

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme firmě TPL Czech s.r.o. se sídlem v Hořovicích

za sponzorský dar na mikulášskou nadílku pro děti a žáky naší školy.