7.6.2017

Zápis 29.4.2014

zápis_ŠR_29_4.pdf 107.9 Kb

členové školské rady

Mgr. Eva Horáková - předsedkyně (zástupce za obec)

Lenka Hrdličková - místopředsedkyně (zástupce za nezletilé žáky)

ostatní členové

Pavel Bureš (zástupce za obec)

Mgr. Alena Zítková (zástupce za pedagogický sbor)

Barbora Zavadová (zástupce za pedagogický sbor)

Jitka Svobodová (zástupce za nezletilé žáky)

Jednací řád ŠR - Tlustice.pdf 63.4 Kb

Dnes je: 22.04.2018

Svátek slaví: Evženie

ŠVP PRAHA

Z důvodu nízkého zájmu zákonných zástupců o dvoudenní pobyt v Praze se zájezd neuskuteční. Děkujeme za pochopení.

ŠVP RAKOUSKO

Z důvodu nízkého zájmu zákonných zástupců o dvoudenní pobyt v Rakousku se zájezd neuskuteční. Děkujeme za pochopení.

Ředitelské volno

Z důvodu náhlé poruchy na tepelném systému vyhlašuje ředitelka školy na pátek 8. 12. 2017 ředitelské volno (celá škola uzavřena). Děkujeme za pochopení

Mezinárodní projekt - LES VE ŠKOLE, ŠKOLA V LESE (podrobnosti v sekci EVVO)

Žádáme rodiče, aby si z důvodu přechodu placení stravného na jiný systém, zřídili u své banky inkasní platbu (viz sekce ŠJ - způsob platby). Děkujeme

Výměna polévek
Upozornění
Dne 11.4.2018 z důvodu přerušení dodávky elektrického proudu se nevaří pro seniory.
DŮLEŽITÉ - STRAVNÉ ZA MĚSÍC LEDEN
Vážení strávníci a jejich zástupci, vzhledem k chřipkové epidemii, nemocím a záskokům nebylo zatím provedeno vyúčtování, ani inkasa za měsíc leden. K uhrazení stravného budete vyzváni mimořádnou platbou. Děkuji za pochopení. Vedoucí školní jídelny
Od 19.2.2018 do odvolání nevaříme pro seniory
Vážení klienti, z důvodu nemoci zaměstnanců ŠJ nevaříme do odvolání pro seniory, děkujeme za pochopení škola
Zápis k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2018/2019
Zápis k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2018/2019 se bude konat 3.5.2018 v 1. patře budovy školy ve třídě Amálek. K zápisu budete potřebovat rodný list dítěte, vyplněnou žádost, potvrzení od lékaře a občanský průkaz. Potřebné formuláře si můžete vyzvednout buď osobně v MŠ během měsíce dubna nebo si je stáhnout zde, kde budou k dispozici od března. Moc se na Vás a Vaše děti těšíme. Kolektiv MŠ.
VNITŘNÍ ŘÁD ŠKOLNÍ JÍDELNY
DŮLEŽITÉ INFORMACE ZE ŠJ
PLATBA STRAVNÉHO ŘÍJEN 2017
Jelikož není zatím udělaná uzávěrka za měsíc říjen a listopad z důvodu chybné evidence stravy a řešení reklamací, nebyla z Vašeho účtu stržena platba inkasem za měsíc říjen v daném období mezi 25.-30. listopadem. Jakmile bude uzávěrka hotová, předpoklad je příští týden, dostane paní účetní podklady pro inkaso. Pokud nebude možné inkaso z účtu strhnout, ať z důvodu nízkého zůstatku, nastavení v bance atd., budete vyzváni k úhradě stravného za měsíc říjen mimořádně platbou. Děkuji Pokorná (vedoucí školní jídelny)
Pozor změna objednávání!
Od 1.12.2017 pro všechny strávníky strava automaticky objednaná. Odhlášení a změny provádět pouze na stránkách www.strava.cz do 11 hodin předchozího pracovního dne.
změny ve ŠJ od 1.12.2017
Změny v ŠJ platné od 1.12.2017 jsou popsány ve ŠŘ ZŠ a ŠŘ MŠ. Zákonní zástupci byli s těmito změnami seznámeni na TS dne 13.11.2017.
Vánoční jarmark
den: 2.12.2017 čas: 14:00 - 16:00 místo: školní zahrada
STRAVOVÁNÍ - SENIOŘI
1. Přihláškou ke stravování se senior zavazuje platit a odebírat stravu každý pracovní den. 2. Odhlášení stravy je možné pouze vyplněním týdenního jídelníčku s jasným označením NE u konkrétního dne. Jídelní lístek je nutné označit jménem, příjmením, datem a podpisem. Podání vyplněného jídelního lístku je nutné doručit do rukou vedoucí školní jídelny, nejpozději do pátku 11 hod. předchozího týdne, na který je strava odhlašována. V případě nepřítomnosti vedoucí školní jídelny je možné předat odhlášení stravy do rukou vedoucí kuchařky. 3. Změnu lze provést pouze formulářem - změna objednávky, který je k dispozici u školní kuchyně nebo u vedoucí školní jídelny. Tento formulář je nutné odevzdat nejpozději do 11 hod. předchozího dne, kdy má být změna provedena, do rukou vedoucí školní jídelny. V případě nepřítomnosti vedoucí školní jídelny je možné předat odhlášení stravy do rukou vedoucí kuchařky. 4. Neodhlášený či neodebraný oběd propadá a není za něj náhrada. 5. Jídelní lístek na další týden bude k dispozici nejpozději vždy ve středu v 11 hod., bude uveřejněný na webových stránkách školy a na informační tabuli vedle školní kuchyně. Každý senior při výdeji stravy obdrží dva jídelní lístky. Jeden lístek je pro osobní potřebu a vyplnění druhého jídelního lístku slouží k odhlášení stravy na následující týden. 6. Termín odběru stravy do jídlonosičů je stanoven na 11:00-11:20 hod. Tento termín je nutné dodržovat 7. Rozvoz obědů od 11:10 hod. V případě nemoci správce školy, bude rozvoz obědů pro seniory od 12:30 hod. 8. Senior je povinen přinést vlastní jídlonosič v čistém, nepoškozeném stavu a dostatečném množství. 9. Strava v jídlonosičích je určena k okamžité spotřebě. 10. Cena obědů 55,- Kč. 11. Platba stravného bude probíhal v hotovosti do 15. kalendářního dne následujícího měsíce. 12. Z důvodu neplacení nebo nedodržování daných pravidel bude senior ze stravování vyloučen. 13. Při ukončení stravování je senior povinen se ze stavování odhlásit u vedoucí školní jídelny a vyrovnat všechny případné nedoplatky. vedoucí školní jídelny Jitka Pokorná tel. +420 608 815 819 pracovní doba 7:30-11:30 hod.
schůzka pro seniory dne 3.11.
Dne 3.11. 2017 proběhne informační schůzka ohledně stravování pro seniory. místo: ŠD čas: 3.11. 2017 v 10.45 h
Vážení klienti, žádáme Vás, abyste si v měsíci listopadu stravu přihlásili/odhlásili. Prosím,abyste prováděli kontrolu objednávky stravy denně. Děkujeme za spolupráci, škola
změna jídelníčku

Sběr pro školní rok 2017/2018. Podrobné informace v sekci - Klub ekologické výchovy.