Oznámení / Stravování / Dokumenty

Dnes je: 22.08.2019

Svátek slaví: Bohuslav

VYÚČTOVÁNÍ TŘ. FONDU 2018 - 2019

PŘEPLATKY TF BUDOU ZASLÁNY ZÁKONNÝM ZÁSTUPCŮM ŽÁKŮ ZŠ NA JEJICH OSOBNÍ ÚČET. NEDOPLATKY ZASÍLEJTE NA ÚČET ŠKOLY (KÓD TF 222).  PŘEHLED VIZ. PŘÍLOHA VE SLOŽCE TŘÍDNÍ FOND ZŠ. DĚKUJEME.

Poděkování

Děkujeme Vám všem (i jménem Azylového domu sv. Josefa v Lochovicích), kteří jste se během školního roku 2018/2019 podíleli na dobrovolné sbírce oblečení, hraček a dalších potřebných věcí. Tím jste velmi pomohli matkám (otcům) a především jejich dětem v tísni.
Předání probíhalo (probíhá) průběžně.
Přejeme Vám hezké prázdniny a těšíme se na další spolupráci.

SANITÁRNÍ DEN - 10.5.2019

V pátek 10.května 2019 proběhne v ZŠ a MŠ Tlustice SANITÁRNÍ DEN. Z tohoto důvodu bude celá škola uzavřena.ZŠ a MŠ má z důvodu uzavření školy ředitelské volno. Děkujeme za pochopení.

KONTROLA ŠKOLNÍ JÍDELNY
Platby na účty školy
Akce školy
Platby a stravné
Vzhledem k opakovaným dotazům uveřejňujeme informace, jak získat přehled o platbách a stravném.
KONTROLA ŠKOLNÍ JÍDELNY
Organizace školního roku 2018/2019
Seznam žáků I. a II. třídy ZŠ ve šk. roce 2018/2019
Seznam dětí přijatých a nepřijatých od šk.r. 2019/2020 k předškolnímu vzdělávání
Zápis k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2019/2020

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme firmě TPL Czech s.r.o. se sídlem v Hořovicích

za sponzorský dar na mikulášskou nadílku pro děti a žáky naší školy.