Klub ekologické výchovy - EVVO/VUR

TITUL ŠKOLA UDRŽITELNÉHO ROZVOJE 2020 - 2022

ZŠ a MŠ Tlustice obdržela titul nejvyššího možného stupně ŠUR pro rok 2020 - 2022.

evvo.pdf 337.2 Kb

ZÁCHRANNÁ STANICE PENTHEA

Jednou z hlavních činností sdružení PENTHEA jsou programy environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty (EVVO) pro základní, střední a mateřské školy.

Netradiční typy vzdělávacích programů naše žáky zaujaly. Tento způsob zábavné a efektivní výuky se osvědčil. Se sdružením PENTHEA bude naše škola spolupracovat i nadále.

Roční a dlouhodobý plán EVVO

Dlouhodobý a roční plán EVVO - k dispozici v ředitelně školy a u koordinátora EVVO Barbory Zavadové.

sběr druhotných surovin

Z důvodu odmítnutí odvozu sběru (ze strany sběrných surovin) škola dočasně ukončuje sběr všech komodit s výjimkou elektroodpadu.

EVVO - spolupráce rodičů a dětí

proc-hmyzi-domecky.docx 464.1 Kb

Základní škola a Mateřská škola Tlustice - Škola udržitelného rozvoje

Základní škola a Mateřská škola Tlustice, okres Beroun

dostala propůjčen titul na léta 2015 - 2017 Škola udržitelného rozvoje Středočeského kraje.

kev.pdf 367 Kb