Klub ekologické výchovy

sběr druhotných surovin pro šk. rok 2017/2018

sber-druhotnych-surovin-pro-skolni-rok-2017.docx 11.9 Kb

EVVO - spolupráce rodičů a dětí

proc-hmyzi-domecky.docx 464.1 Kb

Základní škola a Mateřská škola Tlustice - Škola udržitelného rozvoje

Základní škola a Mateřská škola Tlustice, okres Beroun

dostala propůjčen titul na léta 2015 - 2017 Škola udržitelného rozvoje Středočeského kraje.

Na základě projektů a činností v rámci Klubu ekologické výchovy byl naší škole

Středočeským krajem na léta 2015 - 2017 propůjčen

titul Škola udržitelného rozvoje Středočeského kraje 2. stupně.

Všem nám blahopřeji a přeji hodně elánu do další práce.

Největší díl tohoto titulu zajistila práce paní Barbory Zavadové.

Děkujeme.

Zdeňka Patková - ředitelka školy

kev.pdf 367 Kb

Dnes je: 23.01.2018

Svátek slaví: Zdeněk

Děkujeme (i jménem AD v Lochovicích) Vám všem, kteří jste se během roku 2017 podíleli na dobrovolné sbírce a tím velmi pomohli matkám (otcům) a především jejich dětem v tísni.

Ředitelské volno

Z důvodu náhlé poruchy na tepelném systému vyhlašuje ředitelka školy na pátek 8. 12. 2017 ředitelské volno (celá škola uzavřena). Děkujeme za pochopení

Mezinárodní projekt - LES VE ŠKOLE, ŠKOLA V LESE (podrobnosti v sekci EVVO)

Žádáme rodiče, aby si z důvodu přechodu placení stravného na jiný systém, zřídili u své banky inkasní platbu (viz sekce ŠJ - způsob platby). Děkujeme

zápis k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2018/2019
Dne 3.5.2018 od 14:00 hod ve třídě Amálek se v ZŠ a MŠ Tlustice koná zápis k předškolnímu vzdělávání v roce 2018/2019. S sebou přinést rodný list dítěte, přihlášku k předškolnímu vzdělávání, občanský průkaz.
VNITŘNÍ ŘÁD ŠKOLNÍ JÍDELNY
DŮLEŽITÉ INFORMACE ZE ŠJ
PLATBA STRAVNÉHO ŘÍJEN 2017
Jelikož není zatím udělaná uzávěrka za měsíc říjen a listopad z důvodu chybné evidence stravy a řešení reklamací, nebyla z Vašeho účtu stržena platba inkasem za měsíc říjen v daném období mezi 25.-30. listopadem. Jakmile bude uzávěrka hotová, předpoklad je příští týden, dostane paní účetní podklady pro inkaso. Pokud nebude možné inkaso z účtu strhnout, ať z důvodu nízkého zůstatku, nastavení v bance atd., budete vyzváni k úhradě stravného za měsíc říjen mimořádně platbou. Děkuji Pokorná (vedoucí školní jídelny)
Pozor změna objednávání!
Od 1.12.2017 pro všechny strávníky strava automaticky objednaná. Odhlášení a změny provádět pouze na stránkách www.strava.cz do 11 hodin předchozího pracovního dne.
změny ve ŠJ od 1.12.2017
Změny v ŠJ platné od 1.12.2017 jsou popsány ve ŠŘ ZŠ a ŠŘ MŠ. Zákonní zástupci byli s těmito změnami seznámeni na TS dne 13.11.2017.
Vánoční jarmark
den: 2.12.2017 čas: 14:00 - 16:00 místo: školní zahrada
STRAVOVÁNÍ - SENIOŘI
1. Přihláškou ke stravování se senior zavazuje platit a odebírat stravu každý pracovní den. 2. Odhlášení stravy je možné pouze vyplněním týdenního jídelníčku s jasným označením NE u konkrétního dne. Jídelní lístek je nutné označit jménem, příjmením, datem a podpisem. Podání vyplněného jídelního lístku je nutné doručit do rukou vedoucí školní jídelny, nejpozději do pátku 11 hod. předchozího týdne, na který je strava odhlašována. V případě nepřítomnosti vedoucí školní jídelny je možné předat odhlášení stravy do rukou vedoucí kuchařky. 3. Změnu lze provést pouze formulářem - změna objednávky, který je k dispozici u školní kuchyně nebo u vedoucí školní jídelny. Tento formulář je nutné odevzdat nejpozději do 11 hod. předchozího dne, kdy má být změna provedena, do rukou vedoucí školní jídelny. V případě nepřítomnosti vedoucí školní jídelny je možné předat odhlášení stravy do rukou vedoucí kuchařky. 4. Neodhlášený či neodebraný oběd propadá a není za něj náhrada. 5. Jídelní lístek na další týden bude k dispozici nejpozději vždy ve středu v 11 hod., bude uveřejněný na webových stránkách školy a na informační tabuli vedle školní kuchyně. Každý senior při výdeji stravy obdrží dva jídelní lístky. Jeden lístek je pro osobní potřebu a vyplnění druhého jídelního lístku slouží k odhlášení stravy na následující týden. 6. Termín odběru stravy do jídlonosičů je stanoven na 11:00-11:20 hod. Tento termín je nutné dodržovat 7. Rozvoz obědů od 11:10 hod. V případě nemoci správce školy, bude rozvoz obědů pro seniory od 12:30 hod. 8. Senior je povinen přinést vlastní jídlonosič v čistém, nepoškozeném stavu a dostatečném množství. 9. Strava v jídlonosičích je určena k okamžité spotřebě. 10. Cena obědů 55,- Kč. 11. Platba stravného bude probíhal v hotovosti do 15. kalendářního dne následujícího měsíce. 12. Z důvodu neplacení nebo nedodržování daných pravidel bude senior ze stravování vyloučen. 13. Při ukončení stravování je senior povinen se ze stavování odhlásit u vedoucí školní jídelny a vyrovnat všechny případné nedoplatky. vedoucí školní jídelny Jitka Pokorná tel. +420 608 815 819 pracovní doba 7:30-11:30 hod.
schůzka pro seniory dne 3.11.
Dne 3.11. 2017 proběhne informační schůzka ohledně stravování pro seniory. místo: ŠD čas: 3.11. 2017 v 10.45 h
Vážení klienti, žádáme Vás, abyste si v měsíci listopadu stravu přihlásili/odhlásili. Prosím,abyste prováděli kontrolu objednávky stravy denně. Děkujeme za spolupráci, škola
změna jídelníčku

Sběr pro školní rok 2017/2018. Podrobné informace v sekci - Klub ekologické výchovy.