ZŠ a MŠ Tlustice

Základní škola

ZŠ a MŠ TlusticePatříme mezi malé školy. Základní škola je málotřídní školou rodinného typu, nachází se v obci s 800 obyvateli. V současné době je organizována jako dvoutřídní škola prvního stupně s pěti ročníky. Součástí školy je školní jídelna a školní družina a je integrována s mateřskou školou.

Celý školní areál je oplocen a leží v sousedství nové části obce. Východ ze školy je situován mimo hlavní komunikaci.  K budově náleží školní zahrada s asfaltovým hřištěm, průlezkami a stolem na stolní tenis. Škola má vlastní kuchyni s jídelnou, která zajišťuje obědy, svačiny a pitný režim. Okolí školy skýtá velmi dobré možnosti pro činnost školní družiny i pro tělesnou výchovu.

ERBNaše málotřídní škola umožňuje vytvářet rodinnou atmosféru a individuální přístup k žákům, vede žáky ke spolupráci a vzájemné pomoci, k samostatnosti. Dáváme dětem dostatek podnětů k tvořivosti a snaze po získávání dalších dovedností a vědomostí s důrazem na jejich uplatnění v životě. Vedeme žáky k citlivému vztahu k přírodě s chápáním ekologických a environmentálních principů. Vzhledem k menšímu počtu dětí můžeme lépe využívat komunikační a informační technologie a výukové programy. Vytváříme základy pro schopnosti řešit situace běžného života, pro toleranci, sebehodnocení, odpovědnost. Integrujeme i děti s menšími výukovými obtížemi.

Mateřská škola

ZŠ a MŠ TlusticeMš TlusticeMateřská škola je organizována jako dvoutřídní. Prostorové podmínky a vnitřní uspořádání umožňují vyváženost vzdělávacích činností, her dětí a odpočinku. Třídy jsou vybaveny hračkami, pomůckami k činnostem výtvarným, hudebním, pracovním i literárním. Místnosti jsou přiměřeně prostorné a nábytek v nich umožňuje bezpečný a volný pohyb. Hračky jsou na dosah a viditelné k volnému výběru dětí. Sociální zařízení je nové a splňuje hygienické požadavky. Okolí školy tvoří rozlehlá zahrada s hřištěm, pískovištěm a průlezkami.

Dnes je: 27.07.2016

Svátek slaví: Věroslav

Termín opravných zkoušek

vyhlášen na 29. 8. 2016 - viz ZŠ - Opravné zkoušky

Inzerát

ZŠ a MŠ Tlustice přijme od 9/2016

asistenta pedagoga pro 1. a 2. a třídu na 25 hod týdně tzn úvazek 0,56. Kontaktujte ředitelku školy na 731 411 931

INZERÁT

ZŠ a MŠ Tlustice, okres Beroun přijme od 9/2016 kvalifikovaného asistenta pedagoga do ZŠ. Úvazek 40h měsíčně. Zájemci hlašte se na emailu zs.ms.tlustice@seznam.cz, nebo na telefonu 731 411 931.

INZERÁT

ZŠ a MŠ Tlustice, okres Beroun přijme od školního roku 2016/2017 učitelku ZŠ - 1. stupeň na 0,5 úvazku. AJ podmínkou.

MŠ bude v měsíci červenci a srpnu uzavřena od 11. 7. 2016 - 31. 8. 2016. Provoz MŠ do 8. 7. 2016.

INZERÁT

ZŠ a MŠ Tlustice přijme od 9/2016 osobu na pozici školník/školnice. Úvazek 0,5 (20 h týdně). Zájemci se hlašte na 731 411 931

Přijímací řízení na gymnázium

info v sekci  ZŠ Informace

Velikonoční jarmark

sobota 19. 3. 2016 14,00-15,00 hodin

Nabídka kroužků na 2. pol.

najdete v sekci ZŠ - kroužky.

Zápis do 1. třídy ZŠ

v sekci Základní škola - zápis.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

se koná v sobotu 16. 1. 2016 od 8,00 - 12,00 hodin. Přijďte se podívat na prostory ZŠ a MŠ, prohlédnout výukové materiály a my Vám rády zodpovíme Vaše dotazy. Budeme se těšit.

Akce ŠD

4.12.2015 podrobnosti v sekci ŠD

Vánoční vystoupení dětí ZŠ a MŠ

dne 12. 12. 2015 ve 14,30 hodin v rámci Vánočního jarmarku na návsi obce Tlustice.

Mikulášská nadílka

V ZŠ a MŠ dne 4. 12. 2015 v dopoledních hodinách.

TELEFONY

Nově se dovoláte do 774 703 539 Průšová Jiřina,

ŠD 774 408 380 Zavadová Barbora

INZERÁT

MŠ přijme kvalifikovanou učitelku (nejlépe na mateřské dovolené, nebo důchodkyni), která by mohla během roku v případě potřeby zastoupit chybějící pedagogy. Zájemci se hlaste na tel: 774 080 435 Průšová Jiřina ved. MŠ.

Webové stránky

prosíme o schovívavost, přecházíme na nový vzhled webu, stránky jsou v provizoriu. Děkujeme za pochopení.

Přijímání přihlášek k předškolnímu vzdělávání - zápis do MŠ

se uskuteční v úterý 3. 5. 2016 od 11,00 - 13,00 hodin. Podrobnosti v sekci MŠ Zápis.